Miseczka niedźwiedź brązowa

129,00 

Brązowa, okrągła miseczka śniadaniowa stojąca na czterech nóżkach. W kształcie niedźwiadka. Miseczka śniadaniowa, na owoce, słodycze, może być również używana jako doniczka albo pojemnik na drobiazgi.

Miseczka na każdym etapie została wykonana ręcznie z wysokiej jakości gliny i szkliw nadających się do kontaktu z żywnością i dwukrotnie wypalona. Każda jest niepowtarzalna w swoich detalach przez co może delikatnie różnić się od widocznej na zdjęciu. Sygnowana na spodzie.

WYMIARY (około):

Wysokość: 8,50 cm
Średnica: 11,50 cm
Pojemność: 400 ml

TERMIN REALIZACJI 1-5 DNI ROBOCZYCH

4 w magazynie (może być zamówiony)

Opis

Miseczkę w kształcie niedźwiedzia możesz skompletować razem z misiowym kubkiem, dużą misą lub zestawem małych miseczek, które znajdziesz w naszym sklepie. To oryginalne rękodzieło idealnie nadaje się na prezent na różne okazje. Naczynie wysyłamy w starannie zabezpieczonym opakowaniu.

Jeżeli podoba Ci się nasza autorska ceramika i chcesz być na bieżąco z nowościami od Lamabo, odwiedź i dodaj do ulubionych, Naszą stronę na Facebooku: www.facebook.com/lamaboceramics/

Przedmiotem sprzedaży jest jedna miseczka w kolorze brązowym.

W manufakturze Lamabo znajdziesz również miseczki w kolorach: szarym, różowym, miętowym czy białym. Zachęcam również do oceny Naszych pozostałych produktów handmade.

UWAGA: Produktów z brązem i elementami złota NIE myj w zmywarce ! Grozi to uszkodzeniem szkliwa !

***
INSTAGRAM: www.instagram.com/lamaboceramics/
PINTEREST: www.pinterest.com/lamaboceramics
***

Produkt został wykonany ręcznie w Polsce.

® Wszystkie prawa zastrzeżone dla lamaboceramics.com Dorota Szafrańska

Informacje dodatkowe

Kolor

Brązowy

Miseczka niedźwiedź brązowa

129,00 

4 w magazynie (może być zamówiony)