O Nas

Jak pracujemy

Wszystkie nasze prace wykonujemy własnoręcznie. Dzięki temu mamy możliwość pełnej kontroli nad procesem ich powstawania. Stosujemy wyłącznie tradycyjne techniki lepienia, odlewania i szkliwienia. Każdy przedmiot przechodzi pięć podstawowych etapów na swojej drodze.

Począwszy od tworzenia, poprzez schnięcie, pierwszy wypał, szkliwienie, aż do ostatecznego wypału w temperaturze powyżej tysiąca °C. Potrzebne jest około 10 dni, by produkt stał się w pełni użytkowy i gotowy do wysyłki. Swoje plastyczne pasje realizuje również na łamach Naszego bloga, na łamach którego dzielę się żmudną, ale niezwykle przyjemną budową marki ceramicznej.

Nasi klienci

Polska i cały świat

Prywatnie uważamy, że to właśnie dzięki naszym klientom pracujemy i rozwijamy się, dlatego tak ważna jest dla nas satysfakcja każdego z Was. Staramy się być z Wami w bezpośrednim kontakcie, osobiście odpowiadamy na zapytania i wiadomości oraz dzielimy się zdjęciami i informacjami, jakie nam przesyłacie. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i pomysły, a także realizujemy najśmielsze i najbardziej szalone zamówienia indywidualne. Nasze produkty sprzedajemy na terenie Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Australii, a także na Bliskim Wschodzie. Wysoko cenimy wartość jaką jest zaufanie do naszej pracy.

0

Transakcji

Naszej oryginalnej, własnoręcznie robionej ceramiki użytkowej

Lamabo Ceramics

Produkty jakość i design

Każdy przedmiot, który wychodzi spod naszej ręki, ma za zadanie ozdabiać i ocieplać wnętrze oraz służyć, w zgodzie ze swoją funkcją. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych i testowanych przez nas materiałach wysokiej jakości, dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Dzięki temu zyskujemy pewność, że każdy produkt może być bezpiecznie używany na co dzień. Wiemy również, jak ważne są szczegóły, dlatego Wasze zamówienia pakujemy z troskliwą uwagą oraz dbałością o estetykę, tak by bezpiecznie docierały na miejsce.

Postawiliśmy sobie wyzwanie, by łączyć zabawne i niecodzienne kształty z tradycyjnie postrzeganymi przedmiotami oraz by robić to w taki sposób, by zachowały one wszelkie właściwości użytkowe.

Bliskie są nam współczesne trendy bazujące na uproszczonych i graficznych formach, w które staramy się wplatać odrobinę poczucia humoru. Kto powiedział, że doniczka nie może mieć nóg i nosa, a po kubku nie mogą się wspinać miętowe misie?

Nasi Partnerzy

Zarabiaj z Nami

Podobają Ci się Nasze produkty i mógłbyś je komuś polecić ? To świetnie ! Mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję współpracy. Dołącz do grona Naszych Partnerów.

0

Partnerów

Punkty, w których znajdziesz Nasze produkty w całej Polsce

Aktywni w Social Mediach

Śledź Nasze nowości w rozwój Naszej marki w mediach społecznościowych. Dołącz do społeczności Lamabo !

Zaufali Nam