O Nas

Jak pracujemy

Wszystkie moje prace wykonuje własnoręcznie. Dzięki temu mam możliwość pełnej kontroli nad procesem ich powstawania. Stosuje wyłącznie tradycyjne techniki lepienia, odlewania i szkliwienia. Każdy przedmiot na swojej drodze przechodzi pięć podstawowych etapów produkcji.

Począwszy od tworzenia, poprzez schnięcie, pierwszy wypał, szkliwienie, aż do ostatecznego wypału w temperaturze powyżej tysiąca °C. Potrzebne jest około 10 dni, by produkt stał się w pełni użytkowy i gotowy do wysyłki. Swoje plastyczne pasje realizuje również na łamach bloga, na łamach którego dzielę się żmudną, ale niezwykle przyjemną budową marki ceramicznej i owocami swojej pracy.

Nasi klienci

Polska i cały świat

Prywatnie uważam, że to właśnie dzięki klientom mogę realizować swoje pasje i rozwijać się, dlatego tak ważna jest dla mnie satysfakcja każdego z Was. Staram się być z Wami w bezpośrednim kontakcie, osobiście odpowiadam na pytania i wiadomości oraz dzielę się zdjęciami i informacjami, jakie nam przesyłacie. Jestem otwarta na Wasze sugestie i pomysły, a także realizuje najśmielsze i najbardziej szalone zamówienia indywidualne. Moje produkty cieszą oko nie tylko w Polsce, ale i Europie, Stanach Zjednoczonych, Australii, a także na Bliskim Wschodzie. Wysoko cenię wartość jaką jest Wasze zaufanie.

0

Transakcji

Naszej oryginalnej, własnoręcznie robionej ceramiki użytkowej

Lamabo Ceramics

Produkty jakość i design

Każdy przedmiot, który wychodzi spod mojej ręki, ma za zadanie ozdabiać i ocieplać wnętrze oraz służyć, w zgodzie ze swoją funkcją. Pracuje wyłącznie na sprawdzonych i testowanych przez nas materiałach wysokiej jakości, dopuszczonych do kontaktu z żywnością. Dzięki temu zyskuje pewność, że każdy produkt może być bezpiecznie używany na co dzień. Wiem również, jak ważne są szczegóły, dlatego Wasze zamówienia pakujemy z troskliwą uwagą oraz dbałością o estetykę, tak by bezpiecznie docierały na miejsce.

Postawiliłam sobie wyzwanie, by łączyć zabawne i niecodzienne kształty z tradycyjnie postrzeganymi przedmiotami oraz by robić to w taki sposób, by zachowały one wszelkie właściwości użytkowe.

Bliskie są mi współczesne trendy, bazujące na uproszczonych i graficznych formach, w które staram się wplatać odrobinę poczucia humoru. Kto powiedział, że doniczka nie może mieć nóg i nosa, a po kubku nie mogą się wspinać miętowe misie?

Nasi Partnerzy

Zarabiaj z Nami

Podobają Ci się moje produkty i mógłbyś je komuś polecić ? To świetnie ! Mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję współpracy. Dołącz do grona Naszych Partnerów.

0

Partner

Punkty, w których znajdziesz Nasze produkty w całej Polsce

Aktywni w Social Mediach

Śledź nowości w rozwój marki Lamabo Ceramics w mediach społecznościowych. Dołącz do społeczności Lamabo !

Zaufali Nam

Mówią i piszą o Nas… Czyli dziękuje za każdą opinię …

Tworzycie cudne rzeczy! Pozdrawiam serdecznie

Marta

Przeżyłam niemały szok, gdy zorientowała się że marka na chwilę zniknęła. Na szczęście wróciła. Dziękuję Pani Doroto!

Monika

Duch Lamabo naprawdę żyje. Kubek i filiżanka są po prostu takie jak być powinny lub bardziej - są boskie. Widać super staranność wykonania, wszystko zrobione dokładnie, prosto ale też zauważalny indywidualny charakter każdej sztuki, do tego szkliwienie turbo dokładne i solidna warstwa. Jestem po prostu zakochana ...

Aleksandra

Świetny kubek! szukałam czegoś dużego dla narzeczonego, do picia porannej kawy kiedy inne jego kubki są ``w praniu`` i kizior jest doskonały.

Talerzyki śliczne. sprawna obsługa i szybka wysyłka. polecam!

Kubek prześliczny (...). Na pewno na jednym się nie skończy ? Dziękuje i pozdrawiam

Doniczka jest przepiękna, siostra zadowolona z prezentu 🙂 Sprzedająca wysłała paczkę kurierem na własny koszt, żeby zdążyła dotrzeć na święta. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!

Magdalena Palmowska

To jest zwyczajne...nie, niezwyczajne - CUDO!!! Przepiękna praca, idealnie zapakowana a zamówienie bardzo szybko zrealizowane. Polecam Twórcę z całego serca.

Marta Chrząszczyk

Broszki są po prostu cudne - pomysłowe (zwłaszcza te składające się z 2 elementów) i niezwykle starannie wykonanie. Jestem bardzo zadowolona z zakupów.

Krystyna Tołłoczko

Prawdziwe cudo!!! Przepięknie wykonany kubek.

Monika Wituska

Kubeczki są przesłodkie! Jeden z przeznaczeniem na świąteczny prezent, myślę, że zostanie doceniony 😊. Bardzo dziękuję i pozdrawiam

Ola