Opinie

Tworzycie cudne rzeczy! Pozdrawiam serdecznie

Marta

Przeżyłam niemały szok, gdy zorientowała się że marka na chwilę zniknęła. Na szczęście wróciła. Dziękuję Pani Doroto!

Monika

Duch Lamabo naprawdę żyje. Kubek i filiżanka są po prostu takie jak być powinny lub bardziej - są boskie. Widać super staranność wykonania, wszystko zrobione dokładnie, prosto ale też zauważalny indywidualny charakter każdej sztuki, do tego szkliwienie turbo dokładne i solidna warstwa. Jestem po prostu zakochana ...

Aleksandra

Świetny kubek! szukałam czegoś dużego dla narzeczonego, do picia porannej kawy kiedy inne jego kubki są ``w praniu`` i kizior jest doskonały.

Talerzyki śliczne. sprawna obsługa i szybka wysyłka. polecam!

Kubek prześliczny (...). Na pewno na jednym się nie skończy ? Dziękuje i pozdrawiam

Doniczka jest przepiękna, siostra zadowolona z prezentu 🙂 Sprzedająca wysłała paczkę kurierem na własny koszt, żeby zdążyła dotrzeć na święta. Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie!

Magdalena Palmowska

To jest zwyczajne...nie, niezwyczajne - CUDO!!! Przepiękna praca, idealnie zapakowana a zamówienie bardzo szybko zrealizowane. Polecam Twórcę z całego serca.

Marta Chrząszczyk

Broszki są po prostu cudne - pomysłowe (zwłaszcza te składające się z 2 elementów) i niezwykle starannie wykonanie. Jestem bardzo zadowolona z zakupów.

Krystyna Tołłoczko

Prawdziwe cudo!!! Przepięknie wykonany kubek.

Monika Wituska

Kubeczki są przesłodkie! Jeden z przeznaczeniem na świąteczny prezent, myślę, że zostanie doceniony 😊. Bardzo dziękuję i pozdrawiam

Ola

Muszę przyznać, że filiżanka jest przepięknie wykonana. Jestem zachwycona. Dziękuję

Justyna

Witaj

Dziękuję za zainteresowanie moim oryginalnym rękodziełem. Z pasją rozwijam Manufakturę Lamabo Ceramics. Mam nadzieję, że kubeczek, filiżanka, doniczka czy miseczka cieszy już Twoje oko. Będzie mi bardzo miło jak podzielisz się swoją opinią na nowego nabytku … Zajmie Ci to kilka minut, a możesz to zrobić na kilka sposobów:

Możesz napisać kilka słów e-mailem : dorota@lamaboceramics.com

Opinia na Facebooku:

Zaloguj się na swoje konto na Facebook.

Odszukaj nasz Fanpage @lamaboceramics (wybierz strony) lub wejdź na stronę www.facebook.com/lamaboceramics . Po wejściu na Fanpage, będzie mi bardzo miło jak go polubisz …

Jeśli chcesz mnie polecić, w zakładce Recenzje, na pytanie czy chcesz mnie polecić – kliknij TAK. Będę wdzięczny jeśli napiszesz kilka słów komentarza na temat mojego rękodzieła!

Opinia na Google:

Dziękuję za opinię na Facebooku, jeśli masz jeszcze chwilkę proszę Cię o kilka zdań dla Google. Pomoże on markę Lamabo w sieci. Opinie na temat Lamabo w Google można dodawać jedynie przy użyciu konta na Gmailu.

Zaloguj się na Gmail

Następnie wejdź na wyszukiwarkę Google i wpisz nazwę firmy: lamaboceramics.com Dorota Szafrańska. W kolumnie po prawej stronie znajdziesz jej profil w Google.

opinie w Google o lamaboceramics.com Dorota SzafrańskaOpinia o produkcie na stronie produktu:

Możesz również dodać opinie na temat konkretnego produktu na stronie www.lamaboceramics.com Wystarczy odnaleźć dany produkt w sklepie i skomentować jego zakup na dole strony.

Lubisz wyzwania ?

Jeżeli tak i chcesz dodatkowo pomóc marce Lamabo w dynamicznym rozwoju, zrób zdjęcie lub nagraj filmik o tym jak prezentuje się rękodzieło Lamabo u Ciebie w praktyce. Nie zapomnij oznaczyć w mediach społecznościowych ten materiał @lamaboceramics Jeszcze raz z góry dziękuję …